Merhaba.

1970 yılından bugüne, Dedemizden kalan işimizi 3. kuşak olarak sürdürmekte, ASLAN GIDA olarak, Bodrum semt pazarları başta olmak üzere, Bodrum ve Milas çevresinde “Doğal ve Katkısız Köy Ürünleri” satışı yapmaktayız.

Hem Bakkalar Odası, Hem Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kaydımız bulunmaktadır. Ayrıca Gıda Satış İzinleri ve Üretici Belgelerimizde mevcuttur.

Ürünlerimizin çoğunu kendimiz yetiştiriyor, üretiyor, yapıyoruz. Bazı ürünleri, yine bizler gibi doğal ortamda yetiştiren, çiftçi arkadaşlardan, köylü ailelerden ve ev hanımlarından tedarik ediyoruz.

Ürünlerimiz tamamen doğal olup katkısızdır.

BU SİTEYİ NEDEN KURDUK ?

Bodrum’a  bir sefer tatile gelmiş veya yazın sürekli gelip bizden alışveriş yapıp giden müşterilerimiz, bir müddet sonra ürünlerimizi telefonla sipariş etmeye başladılar. Memnuniyetlerini yakınları ile de paylaşınca, bu talepler artmış oldu. Teşekkürü bir borç biliriz.

Bizde bu nedenle bu sipariş aşamasını ve takibini daha kolaylaştırmak, doğal ve güvenli ürünlere daha fazla insanın kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamak için böyle bir site kurduk.

Umarım beğenirsiniz.

Saygılarımızla.