ALIŞVERİŞ NASIL İŞLİYOR ?

1 . ÜYELİK OLUŞTURMA, KAYIT

* Öncelikle üst menüden Kayıt linkine tıklayarak sitemize kayıt yapabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda her seferinde adresinizi girmenize gerek kalmaz. Ayrıca Hesabım menüsünden önceki siparişlerinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

* E-mail ve istediğiniz bir şifreyi girerek, hızlıca kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

* Şimdi E-mail adresinize bir üyelik aktivasyonu maili gönderilecektir. Lütfen E-mail kutunuzu kontrol ediniz. Bazı adreslerde gönderdiğimiz mailler SPAM veya GEREKSİZ kutusuna düşebilir. Lütfen onlarıda kontrol ediniz. Aktivasyon maili gelmediyse, tekrar form doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

* Gelen Aktivasyon mailindeki linke tıklayarak Üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

2. ÜRÜN SEÇİMİ VE SEPET

* Kategori sayfalarında veya Ürün detay sayfasında “SEPETE EKLE” linkine tıklayarak ürünü sepetinize atabilirsiniz. Detay sayfasındaki artı ve eksi tuşlarıyla ürün adedinide kolaylıkla seçebilirsiniz.

* Sitemizin sağ üst köşesinde sepetinizdeki ürün adedi ve alışveriş toplamı yer almaktadır. Üzerine geldiğinizde ürünleri görebilirsiniz. Detaylı görmek için SEPETİM linkine tıklayabilirsiniz.

* Sepetim sayfasında, ürün adetlerini değiştirip, istediğiniz ürünü silip, sepetinizi güncelleyebilirsiniz.

3. SİPARİŞ

* Sipariş linkine tıklayarak son aşamaya ulaşabilirsiniz. Eğer ilk defa alışveriş yapıyorsanız, burada bir kereye mahsus, adres ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekmete. Bunları doldurduktan sonra, aşağı doğru indiğinizde, sipariş vermek istediğiniz ürünleri göreceksiniz. Lütfen kontrol ediniz. Tereddüt ettiğiniz bir konu varsa, bizi aramaktan çekinmeyin.

* Eğer siparişiniz doğruysa, “SİPARİŞİ ONAYLA” butonuna basarak, siparişinizi verebilirsiniz.

4. ÖDEME

* Siparişinizi verdikten sonra, tarafınıza sipariş detaylarınızı içeren bir mail gönderilecektir. Bu maildeki bilgileri kontrol ettikten sonra, mailde yer alan Banka Bilgilerine sipariş tutarını HAVALE veya EFT yapabilirsiniz. Transfer açıklamasına lütfen Sipariş numaranızı giriniz.

5. PAKETLEME VE KARGO

* Siparişiniz bize ulaştıktan sonra, ürünleriniz hızlıca hazırlanır. Herhangi bir eksiklik, tedarik sıkıntısı veya başka bir problem varsa derhal sizi ararız.

* Ürünler içeriğine göre güzel bir şekilde paketlendikten sonra, koliniz kapatılır. Ve anlaşmalı olduğumuz “SÜRAT KARGO” aracılığı ile sizlere ulaştırılır.

6. İADE, DEĞİŞİM, MEMNUNİYETSİZLİK

* Ürünlerimizden herhangi birinden bir şikayetiniz olursa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Beğenmediğiniz veya problem yaşadığınız herhangi bir ürün varsa, “GEREKÇE GÖSTERMENİZE BİLE GEREK YOK” Aramanız yeterli. Ürünü geri göndermenize bile gerek yok. “Ücretimi iade etmenizi istiyorum” dediğiniz anda ücretiniz iade edilecektir.

Saygılarımızla